Якісний автосервіс

Київ, вул. Автопаркова №7

Ремонтуємо від легкового автомобіля до малотоннажної вантажівки

Пн - Сб з 9:00 до 18:00
Нд: вихідний

Оплата за виконані ремонтні роботи транспортного засобу приймається готівкою та по безготівковому розрахунку з ПДВ

Ремонт та обслуговування комерційного транспорту у Києві

Автосервіс «Авто-Юпітер» - це високий рівень у ремонті комерційного транспорту мікроавтобусів та малотоннажних вантажівок, а також позашляховиків та легкових автомобілів. Наш автосервіс у Києві надає гарантію на всі види виконаних ремонтних робіт.

Ми спеціалізуємося на ремонті комерційного транспорту:

Висококваліфіковані спеціалісти та обладнання нашого автосервісу дозволяють нам виконувати найскладніші ремонти комерційного транспорту. СТО «Авто-Юпітер» у Києві надає послуги у сфері автосервісу з 2000 року. За багаторічний досвід роботи наш колектив набув великого досвіду в обслуговування та ремонті мікроавтобусів, легких вантажівок, легкових автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Наші фахівці знають важливі технічні нюанси та готові дати вичерпну інформацію з експлуатації та обслуговування автомобіля, але й за необхідності повернути його до робочого стану.

Ремонт мікроавтобусів, легких вантажівок.

Експлуатація комерційних транспортних засобів відбувається у більш інтенсивному режимі, ніж звичайний легковий автомобіль, тому навантаження на агрегати та вузли вантажних автомобілів та мікроавтобусів впливає набагато сильніше. Внаслідок цього поширеними причинами звернення в наш автомобільний сервіс є поломки двигунів, паливної системи та підвіски.

У будь-якій сфері послуг важливу роль відіграє спеціалізація. Коли йдеться про обслуговування мікроавтобусів, малотоннажних вантажівок та іншого комерційного транспорту, дуже важливі для клієнта терміни проведення ремонтних робіт, якість виконаних робіт і надання гарантії на надані послуги, цінова політика.

Ми надаємо широкий спектр послуг з ремонту та планового обслуговування комерційного автотранспорту. Для підприємств, які мають автопарк, ми розробили вигідну пропозицію, яка підійде для Вашого бізнесу.

Всі види робіт ми робимо у повному обсязі під ключ від найпростішої роботи до реставрації деталей вузлів. А також займаємось повним підбором необхідних запчастин. Вам не доведеться робити це самостійно. Ми зробимо це за Вас!

Контакти

Київ, вул. Автопаркова №7
+38(097)225-98-54

Написати в Viber

Вы можете задать нам вопрос