Якісний автосервіс

Київ, вул. Автопаркова №7

Ремонтуємо від легкового автомобіля до малотоннажної вантажівки

Пн - Сб з 9:00 до 18:00
Нд: вихідний

Оплата за виконані ремонтні роботи транспортного засобу приймається готівкою та по безготівковому розрахунку з ПДВ

СТО «Авто-Юпітер» пропонує у Києві ремонт автомобілів за справедливою та обґрунтованою ціною.


Наш досвід та матеріально-технічна база дозволяють нам проводити планове технічне обслуговування та ремонт автомобілів:На нашому СТО «Авто-Юпітер» проводиться технічне обслуговування та ремонт автомобілів. Наші фахівці виконують обслуговування автомобілів: американського, азіатського, європейського виробництва, а також вироблених країнах СНД.


Наш автосервіс у Києві виконує такі роботи:
Фахівці нашого СТО у Києві чітко розуміють, що ваш автомобіль є життєво необхідним ресурсом вашого бізнесу. Нашою метою є зробити технічне обслуговування, ремонт автомобіля максимально швидко з найвищою якістю виконаних робіт.

Якщо ви ще сумніваєтеся в тому, що ми є одним із найкращих автосервісів Києва, тоді зверніться до нас і ви побачите, як наш дружній колектив йде до вас на зустріч у вирішенні ваших проблем, пов'язаних з вашим автомобілем.


Переваги СТО «Авто-Юпітер»


Оплата


Оплата провадиться за комплекс виконаних ремонтних робіт або планове обслуговування. Ми є платниками ПДВ. Наш автосервіс обслуговує як автопарки великих підприємств, так і автомобілі приватних автомобілістів. Оплата приймається за готівковим та безготівковим розрахунком!

Терміни


Наш багаторічний досвід у сфері надання послуг з ремонту автомобілів та ТО дозволяє нам у найкоротші терміни виконати ремонтні роботи. Також вам не потрібно витрачати час на пошук необхідних автозапчастин, фільтрів... На нашому автосервісі запчастини дешевші, ніж у магазині!

Якість


У нас працюють тільки професіонали, здатні точно визначити несправність автомобіля, а не усувати поломку методом перебору. Ми використовуємо та вміємо користуватися найновішим обладнанням. В обслуговування автомобілів ми використовуємо лише якісні автозапчастини!


СТО Київ, де якісно обслужити та відремонтувати бензиновий та дизельний двигун?


СТО Київ, виконує ремонт двигуна

У столиці щогодини відбувається безліч різноманітних подій, результатом яких є ремонт автомобіля, також паливо на наших заправках провокує поломки автомобіля. Але якісних СТО у Києві спеціалізуються на ремонті автомобільних двигунів небагато.


Ми хочемо повідомити Вам, що автосервіс «Авто-Юпітер» може якісно провести ремонт бензинового та дизельного двигуна, навісного обладнання, а також ходової частини автомобіля та гальмівної системи у максимально короткі терміни. Довіривши нам свій автомобіль, ви збережете найцінніше що є у людини – це його час. Вам не доведеться витрачати його у магазинах автозапчастин. Також ви будете приємно вражені цінами на автозапчастини у нашому сервісі.


Основним принципом у роботі з автовласником є ​​довіра між нами. Замовивши у нас обслуговування чи ремонт автомобіля. Клієнт може бути впевнений, що його автомобіль обслужать якісно, ​​виконають лише необхідний ремонт. Автослюсаря з багаторічним стажем роботи на СТО «Авто-Юпітер» не виконуватимуть заміну непотрібних деталей та вузлів автомобіля, весь обсяг робіт промовляється після виконання діагностики автомобіля. Тільки після погодження цінні та Вашої згоди на перелік ремонтних робіт ми розпочинаємо ремонт автомобіля.


Автосервіс Київ, своєчасна діагностика та технічне обслуговування автомобіля


ремонт автомобіля в автосервісі

Виконання своєчасно планового ТО завжди допоможе продовжити термін експлуатації автомобіля без капітального ремонту. Особливо сильно залежить від своєчасного обслуговування двигуна автомобіля. Ніколи не можна затягувати з такими регламентними роботами як заміна фільтрів та моторної оливи, заміна ременя чи ланцюга ГРМ. Ремень ГРМ, що лопнув, це 100% капітальний ремонт двигуна і його ціна багаторазово вище, ніж вчасно проведене технічне обслуговування автомобіля.


Ходова частина автомобіля найбільше піддається навантаженням. Вона складається з підвіски, рами, передніх та задніх мостів, шасі. На відміну від інших вузлів та агрегатів, ходова частина автомобіля завжди перебуває в роботі. Вона безперервно зазнає навантаження, навіть коли машина припаркована на стоянці.


Основна робота ходової частини автомобіля – зменшення вібрації підчас руху, адаптація автомобіля до дорожнього покриття та розподіл навантаження на осі. Регулярно проводити діагностику ходової частини на СТО у Києві дуже важливо. Від справності ходової системи автомобіля залежить керованість, тобто безпека всіх учасників дорожнього руху. Тому не варто нехтувати регулярними перевірками ходової на СТО, і усувати своєчасно несправності. Справний автомобіль – це один із пунктів безпеки ваших пасажирів та вас.


Контакти

Київ, вул. Автопаркова №7
+38(097)225-98-54

Написати в Viber

Вы можете задать нам вопрос