Якісний автосервіс

Київ, вул. Автопаркова №7

Ремонтуємо від легкового автомобіля до малотоннажної вантажівки

Пн - Сб з 9:00 до 18:00
Нд: вихідний

Оплата за виконані ремонтні роботи транспортного засобу приймається готівкою та по безготівковому розрахунку з ПДВ

Детонація в бензиновому двигуні
Детонація в бензиновому двигуні

Детонація в двигуні - це мимовільне займання паливно-повітряної суміші в камері згоряння циліндра. Внаслідок чого утворюється неконтрольований викид енергії з руйнівною ударною хвилею. Детонацію двигуна можуть викликати різні чинники. Досвідчений водій негайно звернеться до автосервісу для виявлення причини виникнення та усунення їх.

Тривала експлуатація автомобіля з детонацією у двигуні приведе до суттєвих пошкоджень, таких як: прогорання прокладки ГБЦ, пошкодження головки блоку циліндрів, пошкодження деталей циліндро-поршневої групи. Всі ці поломки досить дорогі в ремонті і спричиняють інші несправності аж до заміни силового агрегату.

Докладніше
Ремонт супортів та причини їх поломки
Ремонт супортів та причини їх поломки

Гальмівні супорти є однією з дорогих деталей гальмівної системи Вашого автомобіля. Їх ціна в рази перевищує ціну гальмівних колодок і дисків, які являють собою витратні матеріали і потребують регулярної заміни. При виході з ладу гальмівних супортів їх необхідно перевірити і виявити причини несправності. Також цю деталь можна замінити на нову, але дешевше відреставрувати.

Найчастіше в гальмівній системі автомобіля застосовуються однопоршневі супорти з рухомою скобою. На автомобілях з потужними двигунами встановлюються гальмівні механізми з двома та більше циліндрами та нерухомим супортом. У більшості випадків задній гальмівний механізм оснащується гальмом стоянки. Найчастіше в сучасних автомобілях гальмо стоянки приводиться в робочі положення за допомогою робочих гальмівних колодок.

Докладніше
Перевірка компресії дизельних двигунів
Перевірка компресії дизельних двигунів

Дизельный двигатель нормально заводится, если у него ком­прессия более 22 кг/ см2. Если компрессия во всех цилиндрах двигателя менее 20 кг/ см2, то он, скорее всего, не заведется. Хотя известен случай запуска дизеля при компрессии 12 кг/ см2 — для запуска ему в цилиндры влили трансмиссионное масло. Про­верить компрессию легче всего через отверстие, в которое вкручи­вается свеча накаливания. Если у вас нет компрессометра, то попробуйте пальцем заткнуть это отверстие и провернуть двига­тель. Нормальный взрослый человек давление более 20 кг/ см2 в свечном отверстии пальцем не удержит.

Докладніше
Ремонт двигуна мікроавтобуса, що до нього входить?
Ремонт двигуна мікроавтобуса, що до нього входить? Ремонт двигуна мікроавтобуса — комплекс робіт, які можуть займати досить тривалий період часу навіть в автосервісі Києва. Більш того, дуже важливо знайти спеціалізований сервіс, який має все необхідне обладнання і спеціалізується на ремонті бензинових або дизельних двигунів. Відгуки автовласників підтверджують, що тільки так можна отримати якісний результат, який гарантує, що вам не пройдеться знову звертатися сервіс через кілька тисяч кілометрів пробігу. Кожна несправність двигуна має особливу послідовність усунення - часто мотор необхідно розбирати, замінювати витратні матеріали, кільця ущільнювачів. У разі, якщо необхідний капітальний ремонт двигуна, виконується дефектування клапанної групи, нерідко потрібна заміна клапанної кришки.
Докладніше

Контакти

Київ, вул. Автопаркова №7
+38(097)225-98-54

Написати в Viber

Вы можете задать нам вопрос