Якісний автосервіс

Київ, вул. Автопаркова №7

Ремонтуємо від легкового автомобіля до малотоннажної вантажівки

Пн - Сб з 9:00 до 18:00
Нд: вихідний

Оплата за виконані ремонтні роботи транспортного засобу приймається готівкою та по безготівковому розрахунку з ПДВ

Ремонт двигуна мікроавтобуса, що до нього входить?

ремонт двигателя микроавтобуса

Вузли будь-якого автомобіля з часом зношуються, а особливо у мікроавтобусів оскільки вони часто використовуються як комерційний транспорт. Двигун мікроавтобуса має свій ресурс, який сильно залежить від своєчасного технічного обслуговування. Автомобільні виробники сучасних мікроавтобусів гарантують безпроблемну експлуатацію до 5 років, за умов якщо мікроавтобус заправляєтеся якісним паливом та їздить по гарному дорожньому покриті. У сучасних реаліях нашої країни не кожен автомобіліст чи підприємство можуть собі дозволити часто міняти автомобілі, а найчастіше купують вживані мікроавтобуси старше 5 років. З цієї причини ресурс двигуна використовується максимально, після чого його капітально ремонтують або змінюють на інший. Що дозволяє експлуатувати мікроавтобус ще кілька років.


Види ремонту двигуна мікроавтобуса


У разі виявлення поломки в підкапотному просторі рекомендується її усунути в найкоротший термін, це дозволить суттєво скоротити час простою комерційного транспорту та вартість ремонту. Основні причини відвідування автосервісу «Авто-Юпітер»:Капітальний ремонт двигуна включає комплекс робіт спрямованих на повне відновлення силового агрегату, що дозволяє повернути йому потужність максимально близьку до заводських показників. Ціна такого ремонту набагато нижча, ніж встановити новий двигун, але часто власники просять встановити двигун з уживаного автомобіля.

При установці двигуна з розбирання власник несе певні ризики, оскільки ніхто заздалегідь не може гарантувати його справність на 100%. Допускається використання запчастин знятих з інших автомобілів, якщо ціна нової для власника дуже висока. Капітальний ремонт бензинового або дизельного двигуна гарантує, що бус прослужить не один рік.


Що входить у капітальний ремонт бусів


Капітальний ремонт двигуна мікроавтобуса – це трудомісткий та відносно тривалий процес, він складається з декількох етапів, яким передує діагностика та виявлення неполадок. За характерними ознаками та результатами діагностики виявляється несправність, перевіряється справність датчиків, усуваються дрібні неполадок, які були виявлені при діагностиці. До комплексу робіт з ремонту дизельного або бензинового силового агрегату входить:Ступінь складності ремонту ДВЗ залежить від запущеності несправності або серйозності пошкодження, а також немало важливу роль відіграє складність демонтажу двигуна та його розбирання. Відразу дати остаточну ціну на ремонт двигуна дуже складно, оскільки дуже часто при його розбиранні та очищенні виявляються приховані пошкодження. Відразу назвати ціну ремонту може офіційний дилер, оскільки він або змінює двигун на контрактний або здійснює ремонт заміною вузлів двигуна. Наш автосервіс проводить заміну тільки деталей, що вийшли з ладу і тих на яких присутні ознаки зношеності та їх незабаром необхідно буде змінювати. Також можна встановити запчастини або відреставровані, але цей варіант гірше ніж поставити нові.


Де придбати деталі необхідні для ремонту?


Автосервіс «Авто-Юпітер» бере на себе покупку необхідних деталей для ремонту двигуна мікроавтобуса, після погодження із замовником у перевірених постачальників. Також Ви маєте право придбати необхідні деталі самостійно. Часто клієнт купує невідповідні запчастини їх самостійно міняти, оскільки підбором запчастин для ремонту двигуна мають займатися професіонали.

Також ринок перенасичений запчастинами дуже низької якості, що впливає на термін служби двигуна після капітального ремонту. Якщо ви покладаєте на нас придбання автозапчастин для вашого автомобіля, то ми даємо на них гарантію, оскільки ми знаємо, які виробники роблять якісні запчастини.

Заміна перевіреного силового агрегату у зборі істотно скорочує терміни ремонту та витрати на послуги автосервісу. Але в такому варіанті потрібно бути впевненим у справності встановленого двигуна в мікроавтобус.


Контакти

Київ, вул. Автопаркова №7
+38(097)225-98-54

Написати в Viber

Вы можете задать нам вопрос