Якісний автосервіс

Київ, вул. Світла №3

Ремонт та обслуговування автомобілів з гарантією

Пн - Пт з 9:00 до 19:00
Сб - Нд: вихідний

Для запису в автосервіс телефонуйте, пишіть за контактними номерами

Прайс-лист ремонту вихлопної системи 2023 р.


* Ціни орієнтовні і можуть відрізнятися в залежності від складності робіт, типу авто та маси авто, а також технічної особливості автомобіля. Для уточнення вартості робіт телефонуйте +38(097)225-98-54


Прайс-лист на послуги з ремонту вихлопної системи автомобіля.
Найменування робіт Вартість у грн.
Діагностика вихлопної системи від 550,00 грн.
Заміна гофри глушника від 850,00 грн.
Заміна каталізатора від 950,00 грн.
Заміна приймальної труби від 850,00 грн.
Заміна глушника (резонатора) від 950,00 грн.
Ремонт колектора договірна
Заміна хомута від 550,00 грн.
Встановлення пламегасника від 850,00 грн.
Установка насадки від 600,00 грн.

Зварювальні роботи невиконуємо!

Ремонт вихлопної системи автомобіля

Від роботи вихлопної системи автомобіля залежить робота двигуна Вашого сучасного автомобіля, тому їй необхідно приділяти увагу та своєчасно обслуговувати.

Автосервіс виконує ремонт автомобільних глушників на легкових автомобілях. Ми проводимо діагностику вихлопної системи, встановлення необхідних нових деталей та проводимо профілактичні роботи. Ми беремо на себе пошук та купівлю необхідних для заміни елементів вихлопної системи. Також ми можемо встановити деталі вихлопної системи.

Повна заміна вихлопної системи дуже дорогий захід і не завжди в ньому є сенс. Запобігти зайвим витратам на ремонт глушника можна якщо несправність локальна. Ми здатні виконати ремонт глушника різного ступеня складності. Ділянку вихлопної системи, що прогоріла, можна заварити або частково замінити. Найчастіше до такого ремонту вдаються власники комерційного транспорту.

Ознаки, які вказують на несправність вихлопної системи:


Вище перелічені ознаки можуть вказувати, що автомобіль потребує ремонту глушника. Часто для ремонту його необхідно демонтувати. Якщо для ремонту необхідні зварювальні роботи, то ми застосовуємо надійне електрогазозварювальне обладнання. Також вихлопна система у місцях з'єднання її елементів має бути герметичною, чого важко досягнути при самостійному ремонті.

Ремонт та заміна каталізатора вихлопної системи автомобіля

Шанси зіткнуться з несправністю каталізатора, збільшуються із збільшенням пробігу автомобіля. Даний елемент вихлопної системи є фільтром відпрацьованих газів, який складається із сталевого корпусу, термостійкої прокладки та керамічного картриджа, який є фільтруючим елементом. Каталізатор може забитися, оплавиться або отримати механічне пошкодження, найчастіше причиною виходу каталізатора з ладу є низька якість палива

При виході даного елемента з ладу ви можете помітити такі ознаки:


Найбільші неприємності - це можливість загоряння автомобіля через підвищену температуру випускного колектора через забитий каталізатор. Також частинки зруйнованого каталізатора можуть потрапити у двигун, що може призвести до капітального ремонту двигуна за умови тривалого експлуатації такого транспортного засобу.

Каталізатор не підлягає ремонту його необхідно міняти на новий або замінити на пламегасник, який виготовляється з нержавіючої сталі.

Заміна гофри вихлопної системи автомобіля

Гофра вихлопної системи – це елемент, який має певну еластичність, вона виконує функції зниження вібрації та зняття статичного, теплового навантаження з випускного тракту та двигуна. Завдяки цій деталі знижується передчасне зношування двигуна та інших елементів випускного тракту. Гофра глушника не ремонтується, а змінюється на нову.

Що вказує на те що гофра вихлопної системи вийшла з ладу:


Часто гофра вихлопної системи потребує заміни після виходу її гарантійного терміну служби оскільки вона працює в агресивному середовищі. Але також до виходу її з ладу можуть призвести такі причини: подушки двигуна, що вийшли з ладу, контакт з дорожнім полотном, паливо з присадками.

Контакти

Київ, вул. Світла №3
+38(097)225-98-54

Написати в Viber

Вы можете задать нам вопрос